GÜNDEM
ANA SAYFA / Haberler / Turnuvada “El yıkama vurgusu”

Turnuvada “El yıkama vurgusu”

Hemşirelik Haftası Voleybol Turnuvasında 2. ve 3.gün maçları haftasonunda oynandı. Bayanlarda 3, Erkeklerde ise 3 maç sporseverlerle buluştu.

Voleybol Turnuvasında 2.gün maçları 17 Temmuz Spor Salonu’nda oynandı. Bayanlarda Sağlık Müdürlüğü- IBBDH maçında Sağlık Müdürlüğü 2-0’lık galibiyeti alırken erkek maçlarında Ruh Sağlığı 1- Özel Çagsu 2, AİBÜ 2- ADSM 0 sonuçları alındı. Turnuvaya katılan takımlar “Rahim Ağzı Kanseri, Meme Kanseri , Kolon kanseri ve Sigarayı atalım, hayatımıza tat katalım” afişleriyle kanser tarama programlarına dikkat çektiler.

3.günde neler oldu?

Turnuvanın 3.gününde saglıkçı sporcular ve hakemler “el yıkamaya” dikkat çektiler. 5 Mayıs “Dünya El Hijyeni Günü” Etkinlikleri kapsamında el yıkamanın önemini sağlıkçı sporcular ve hakemler “sağlığınız ellerinizde” rozetlerini takarak sağlıkçılara destek verdiler. Günün maçlarında bayanlarda 112 Acil(0)-Özel Çagsu (2), Erkeklerde 112 Acil(0)-Sağlık Müdürlügü(2) ve İBBDH(0)- Gerede Sağlık(2)sonuçları alındı.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Prijovic sokağa çıktı, tutuklandı!

Sırp futbolcu Aleksandar Prijovic, ülkede koronavirüs salgınını önlemek için konulan sokağa çıkma yasağını deldiği için …

EN ERKEN HAZİRAN BAŞINDA

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamada, “Takımlarımızın hazırlık süreci de göz önünde bulundurulduğunda liglerimiz en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir