GÜNDEM
ANA SAYFA / Haberler / U-16 ŞAMPİYONU KIZIKSPOR

U-16 ŞAMPİYONU KIZIKSPOR

Şubat ayında başlayan Bolu U-16 liginde oynanan lig müsabakaları sonucunda namağlup olarak mutlu sona Elvan İnşaat Kızıkspor ulaştı.

İlimizi U-16 Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek olan Elvan İnşaat Kızıkspor Futbolcu, Antranör ve Yönetimini tebrik eder. Türkiye Şampiyonada başarılar dileriz.

U-19 Türkiye Şampiyonası Başlıyor

2016-2017 sezonu U19 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakaları 6’şar takımlı 19 ve 5 takımlı 1 grupta 4–7 Mayıs tarihlerinde, 4’er takımlı 4 grupta ise 5–7 Mayıs tarihlerinde oynanacak. 1.Kademe müsabakaları, İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, Kocaeli, Balıkesir, Kütahya, Düzce, Eskişehir, Manisa, Muğla, Denizli, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Nevşehir, Diyarbakır, Bingöl, Ağrı, Elazığ, Yozgat, Bolu, Amasya, Giresun, Rize illeri olmak üzere 24 grup merkezinde 135 takımın katılımıyla oynanacak. İkinci kademe müsabakaları, birinci kademede grup birincisi olan 24 takımın katılımıyla 4 ayrı grup merkezinde final müsabakaları ise ikinci kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla oynanacaktır.

İlimizi Kıbrıscıkspor temsil edecek

İlimiz U-19 Şampiyonu Kıbrıscıkspor takımı Düzce grup merkezinde mücadele edecek olup kendilerine bu mücadelelerinde başarılar dileriz. Diğer yandan ilimizdeki müsabakalara Ankara, Düzce, Zonguldak, Çankırı, Bartın ve Kastamonu takımları katılacak.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

EN ERKEN HAZİRAN BAŞINDA

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamada, “Takımlarımızın hazırlık süreci de göz önünde bulundurulduğunda liglerimiz en …

Hakemlerden 66 Aileye Destek

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Bolu Şubesi, koronavirüs sebebiyle maddi sıkıntılar yaşayan ailelere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir