GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / YAZA MERHABA HAYDİ HERKES SPORA

YAZA MERHABA HAYDİ HERKES SPORA

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca her yıl gerçekleştirilen Spor Genel Müdürlüğü’nün kuruluş yıl dönümü kutlamaları ve İl Spor Merkezleri Açılış Töreni dün saat 10.30’da 17 Temmuz Spor Salonu’nda yapıldı.

Spor Genel Müdürlüğü’nün Kuruluş Yıl Dönümü Kutlamaları ve İl Spor Merkezleri Açılış Töreni yapıldı. Spor Genel Müdürlüğü’Nün 79. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlamaları ve İl Spor Merkezleri Açılış Töreni ilimizde coşku ile düzenlendi. Genel Müdürlüğü’nün Kuruluş Yıl Dönümü Kutlamaları ve İl Spor Merkezleri Açılış Töreni önceki gün 17 Temmuz Spor Salonu’nda yapıldı. Açılış Törenine Yarbay Mehmet Yolcu, Belediye Başkan vekili Zerrin Biçen, İl Müdür Vekili Muzaffer Akdoğan, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Şerafettin Çilkara, ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Futbol  İl Temsilcisi Cemalettin Metin ve İl Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Ramazan Demir, Sayın Hakkı Karabacakoğlu, Turgut Kavruk veliler ile sporcuların katılımıyla gerçekleşti. Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Açılış konuşmasının ardından Halk Oyunları ekibi, güreş takımı ve cimnastik ekibi gösterileri ile program son buldu.  Konuyla ilgili olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “ Sporcularımızı ve Velilerimizi açılış töreninde görmekten mutluluk duyduk. “Sağlıklı Bir Yaşam Mutlu Bir Gelecek İçin Bu Yaz Spor Zamanı” İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okullarına 5-18 yaş aralığındaki çocuklarımız ve gençlerimiz ÜCRETSİZ katılım sağlayabilirler” ifadeleri kullanıldı.

Bulut ALTUNDAL

 

Bunlar da var!

Liglere Milli Ara

Milli Takımın UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya ve Sırbistan ile oynayacağı maç nedeniyle haftasonunda oynanacak maçlar …

Giresun-Bolu Maçı Hangi Kanallarda?

TFF 1.Ligin 4.haftasında oynanacak olan maçların naklen yayın programı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Giresunspor-Boluspor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir