GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Yıldızlar Bolu’da parlayacak

Yıldızlar Bolu’da parlayacak

Temmuz ayında Türkiye’ye giderek Bolu’da yapılacak kampa katılmak isteyen İngiltere’de yaşayan gençler için yapılan seçmelerin son aşaması bu Cumartesi günü olacak.

Necdet Aydın, 2003 doğumlu ve çok iyi sol ayağı bulunan Serkan’ın futbolunu Walsall’da oynayan Erhun Öztümer’e benzetiyor ve “Geleceğin yıldızlarından biri olmaya aday” olduğunu söylüyor.

Leyton bölgesindeki, Draper Fields spor tesislerinde saat 13.30’da başlayacak seçmelerin üçüncü haftasına da yeni yıldız adayları katıldı. Necdet Aydın ve Ender Kalkan ikilisi tarafından yapılan seçmelere katılan gençlerin önemli bölümü yetenekleriyle dikkatleri topladı.

Necdet Aydın, bu haftaki seçmeleri takiben belirlenecek yıldız adaylarının listesinin Frankfurh’taki Türk Futbol Birliği Merkezine bildirileceğini söyledi. Aydın, Türkiye’deki Bolu kampında Türkiye profesyonel lig kulüplerinin önüne çıkacak gençlerden umutlu olduğunu ifade etti.

Bulut ALTUNDAL

 

Bunlar da var!

Maçın Hakemi Malok

TFF 1.Ligde 2.haftanın hakemleri açıklandı. Buna göre Adana Demirspor-Boluspor maçında Emre Malok düdük çalacak. Alınan …

Abdullayev ve Muhammet Raşit Boluspor’da

Beypiliç Boluspor Araz Abullayev ile 1+1, Muhammet Raşit Yöndem ile ise 4 yıllık sözleşme imzalayarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir