GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / 2. YARININ 4 HAFTALIK PROGRAMI BELLİ OLDU

2. YARININ 4 HAFTALIK PROGRAMI BELLİ OLDU

TFF 1. Lig 18, 19, 20 ve 21. hafta müsabaka programı açıklandı. Karşılaşma programı şöyle;
 

18.Hafta
13 Ocak 2018 Cumartesi
DENİZLİSPOR ADANASPOR A.Ş. DENİZLİ ATATÜRK 13.00
ADANA DEMİRSPOR BALIKESİRSPOR BALTOK 5 OCAK FATİH TERİM 13.00
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR BOLUSPOR GİRESUN ATATÜRK 15.30
ESKİŞEHİRSPOR İSTANBULSPOR A.Ş.   15.30
14 Ocak 2018 Pazar
ÜMRANİYESPOR GAZİANTEPSPOR ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR 13.00
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR MKE ANKARAGÜCÜ KAZIM KARABEKİR STADI 13.00
GRAND MEDICAL MANİSASPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. MANİSA 19 MAYIS 15.30
ALTINORDU A.Ş. ELAZIĞSPOR BORNOVA STADI 18.00
15 Ocak 2018 Pazartesi
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK SAMSUNSPOR GAZİANTEP STADYUMU 18.00

 

19.Hafta
19 Ocak 2018 Cuma
BALIKESİRSPOR BALTOK B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR BALIKESİR ATATÜRK 18.00
20 Ocak 2018 Cumartesi
ELAZIĞSPOR ESKİŞEHİRSPOR ELAZIĞ ATATÜRK 13.00
SAMSUNSPOR GRAND MEDICAL MANİSASPOR   15.30
MKE ANKARAGÜCÜ ALTINORDU A.Ş. ANKARA 19 MAYIS 15.30
21 Ocak 2018 Pazar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ADANA DEMİRSPOR ÇAYKUR DİDİ 13.00
BOLUSPOR ÜMRANİYESPOR BOLU ATATÜRK 13.00
ADANASPOR A.Ş. AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 5 OCAK FATİH TERİM 15.30
GAZİANTEPSPOR GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK GAZİANTEP STADYUMU 18.00
22 Ocak 2018 Pazartesi
İSTANBULSPOR A.Ş. DENİZLİSPOR   18.00

 

20.Hafta
26 Ocak 2018 Cuma
GRAND MEDICAL MANİSASPOR GAZİANTEPSPOR MANİSA 19 MAYIS 18.00
27 Ocak 2018 Cumartesi
ÜMRANİYESPOR ADANASPOR A.Ş. ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR 13.00
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. KAZIM KARABEKİR STADI 13.00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK BOLUSPOR GAZİANTEP STADYUMU 15.30
28 Ocak 2018 Pazar
MKE ANKARAGÜCÜ ELAZIĞSPOR ANKARA 19 MAYIS 13.00
ADANA DEMİRSPOR SAMSUNSPOR 5 OCAK FATİH TERİM 13.00
DENİZLİSPOR ESKİŞEHİRSPOR DENİZLİ ATATÜRK 15.30
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR İSTANBULSPOR A.Ş. GİRESUN ATATÜRK 18.00
29 Ocak 2018 Pazartesi
ALTINORDU A.Ş. BALIKESİRSPOR BALTOK BORNOVA STADI 18.00

 

21.Hafta
02 Şubat 2018 Cuma
GAZİANTEPSPOR ADANA DEMİRSPOR GAZİANTEP STADYUMU 18.00
03 Şubat 2018 Cumartesi
BOLUSPOR GRAND MEDICAL MANİSASPOR BOLU ATATÜRK 13.00
ELAZIĞSPOR DENİZLİSPOR ELAZIĞ ATATÜRK 13.00
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ALTINORDU A.Ş. ÇAYKUR DİDİ 15.30
04 Şubat 2018 Pazar
SAMSUNSPOR B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR   13.00
İSTANBULSPOR A.Ş. ÜMRANİYESPOR   13.00
ESKİŞEHİRSPOR AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR   15.30
BALIKESİRSPOR BALTOK MKE ANKARAGÜCÜ BALIKESİR ATATÜRK 18.00
05 Şubat 2018 Pazartesi
ADANASPOR A.Ş. GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK 5 OCAK FATİH TERİM 18.00

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

Milli Takıma 4 Oyuncu 1 Hoca

5-10 Kasım tarihlerinde Sinop’ta gerçekleşecek olan Yıldız Milli Erkek Hentbol Takımı 1.Kamp Aday Kadrosuna temsilcimiz …

Siz kimi yeneceksiniz?

Beypiliç Boluspor TFF 1.Ligin 7.haftasında konuk ettiği Menemenspor ile 0-0 berabere kalarak önemli bir yara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir