GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / 5 BİN BİLET ALDI!

5 BİN BİLET ALDI!

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Neymar, Boluspor’un gelir sağlamak amacıyla başlattığı piyango için tam 5 bin bilet alarak kulübe destek oldu.

Köroğlu Gazetesi’nden Burhan Yeşiltaş ve Fahri Gündüz’ün özel haberine göre dünyaca ünlü yıldız Neymar’ın geçtiğimiz hafta Fransa’da gerçekleştirilen doğum günü partisine giden Andre Santos, Boluspor Kulübünün gelir sağlamak amacı ile Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ile eşzamanlı ve koordineli olarak başlattığı eşya kampanyası için Neymar’a tam 5 bin bilet satarak kulübün kasasına 75 bin TL girmesini sağladı. Dünyaca ünlü yıldızın bu hareketi hem ilimizde büyük yankı uyandırırken hem de ulusal gündemde yer buldu.

KAÇ BİLET SATILDI?

Boluspor gelir sağlamak için başlattığı eşya piyangosu için toplamda 100 bin bilet bastırmıştı. Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı, 40 bin bileti Yönetim Kurulunun aldığını ifade ederken Santos’tan 5 bin bilet alarak destek olan Neymar’a da teşekkür etti. Andre Santos’un Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü yenilgisinin ardından gittiği doğum günü partisinde başka futbolculara da bilet satıp satmadığı merak konusu oldu.

Bulut ALTUNDAL

Bunlar da var!

MASTERCHEF ERAY’DAN TEŞEKKÜR

Beypiliç Boluspor Başkanı, MasterChef Türkiye programında ilimizi temsil eden Eray Aksungur’a ve MasterChef jürilerine jest …

İŞLER İYİ GİTMİYOR! 1-2

TFF 1.Lig temsilcimiz Beypiliç Boluspor, sahasında ağırladığı Tuzlaspor’a 2-1 yenilerek ağır yara aldı. TFF 1. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir