GÜNDEM
ANA SAYFA / Boluspor / Bilete Es-Es zammı…

Bilete Es-Es zammı…

TFF 1. Lig 16. haftasında 16 Aralık Cumartesi günü saat 13:00’de Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan Boluspor-Eskişehirspor maçının biletleri satışa çıktı. Maç biletlerine diğer haftalara göre 5 TL zam yapıldı.

Boluspor’a ait tribün biletleri maç gününe kadar Boluspor Passolig kartlar ile satın alınabilecek. Maç günü tüm passolig kart sahipleri ev sahibi takım ait tribün bloklarından bilet alabilecek. Kombine sahipleri tüm kartlara maçlık kombine transferi gerçekleştirebilecek. 3. Kategori öğrenci kombinesi sahip taraftalar kombinelerini transfer edemeyecek. Eskişehirspor Logolu Passolig kart ile sadece misafir takıma ait tribünden bilet satın alınabilecek. Gişe çalışma saatleri hafta içi 09.00 saatleri arası hafta sonu 18.00 maç günü karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar olacak. 7 yaş ve üzeri için Passolig kart ve bilet zorunluluğu var. Passolig kartı eline ulaşmayan taraftarların maç saatinde 2 saat öncesine kadar tek geçişlik kartlarını stadyum gişelerinden teslim almaları gerekiyor. 5. Kategori Çocuk tribünü bilet satışları karşılaşma günü stadyum gişesinden satışa çıkacak. Çocuk tribününden indirimli bilet alan taraftarlar biletlerini transfer edemeyecek.

Cezalı taraftarlar giremeyecek

TFF’den yapılan, ”BOLUSPOR Kulübünün, 03.12.2017 tarihinde oynanan BOLUSPOR – ADANASPOR A.Ş. TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MARATON TRİBÜN B, C ve D ile KAPALI SAĞ A ve B bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir” açıklaması gereği Adanaspor maçında ceza alanlar bu maça giremeyecek.

Boluspor – Eskişehirspor Maçı Bilet Fiyatları

1.Kategori-Numaralı: 50 TL

2.Kategori-Kapalı: 15 TL

3.Kategori-Maraton: 15 TL

4.Kategori-Kale Arkası: 15 TL

Misafir Tribün: 15 TL

5.Kategori-Çocuk Tribün: 3 TL

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Siz kimi yeneceksiniz?

Beypiliç Boluspor TFF 1.Ligin 7.haftasında konuk ettiği Menemenspor ile 0-0 berabere kalarak önemli bir yara …

Beypiliç Boluspor-Menemenspor maçı TRT AVAZ’da

TFF 1. Lig’in 7. haftasında Beypiliç Boluspor, bugün Menemenspor’u konuk edecek. Karşılaşma, TRT AVAZ’dan canlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir