GÜNDEM
ANA SAYFA / Haberler / Bolu kampına başvurular başladı

Bolu kampına başvurular başladı

2017 yılı yaz dönemi Gençlik Kampları başvuruları başladı. Bu kamplardan biri de Bolu Aladağ Kampı olarak göze çarpıyor.

12-22 yaş aralığında bulunan gençlerin milli ve manevi değerler konusunda farkındalığının arttırılması amacıyla mavi (deniz) ve yeşil (doğa) olmak üzere iki farklı gençlik kampı düzenlenecek. Düzenlenen kamplarda at biniciliği, dağ bisikleti, paintball, deniz ve havuz etkinliği, el sanatları, geziler, halk oyunları, ip parkuru, kano, kişisel gelişim eğitimleri, kitap okuma saatleri, mangala, okçuluk, rafting, sokak oyunları, tiyatro ve müzik eğitimleri, doğa yürüyüşleri gibi birçok etkinlik yer alacak. Kamplar Ramazan Ayı içerisinde de devam edecek ve Ramazan Ayı içerisinde düzenlenen kamplar Diyanet İşleri Başkanlığı ile ortaklaşa olarak Ramazan ruhuna uygun bir şekilde gerçekleşecek. Ramazan Ayı içerisinde düzenlenen kamplarda Kur’an-ı Kerim öğretimi olacak. Yemekler iftar ve sahurda verilirken, kamp aktiviteleri iftar ve sahur arasında düzenlenecek. Kamp merkezleri Mersin Silifke 23 Nisan, Tokat Almus, Hatay İskenderun Uluçınar, Bolu Aladağ, Manisa Şehzadeler, Kırşehir Kaman, Trabzon Doğu Karadeniz, İzmir Atatürk, Osmaniye Aslantaş ve Antalya Alaaddin Keykubat olarak açıklandı. Kamplara katılmak isteyen gençler http://kampbasvuru.gsb.gov.tr/basvuru.aspx internet adresinden online olarak kamp başvurularını yapabilecek, internet imkanı olmayan gençler Bolu Gençlik Merkezi’ne gelerek başvurularını yapabilecek.

Bulut Altundal

Bunlar da var!

Milli Takıma 4 Oyuncu 1 Hoca

5-10 Kasım tarihlerinde Sinop’ta gerçekleşecek olan Yıldız Milli Erkek Hentbol Takımı 1.Kamp Aday Kadrosuna temsilcimiz …

Siz kimi yeneceksiniz?

Beypiliç Boluspor TFF 1.Ligin 7.haftasında konuk ettiği Menemenspor ile 0-0 berabere kalarak önemli bir yara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir