GÜNDEM
ANA SAYFA / Haberler / DÖRTDİVAN GSK’DAN AÇIKLAMA

DÖRTDİVAN GSK’DAN AÇIKLAMA

Henüz yeni kurularak Dörtdivan’da sporu sevdirmek ve geliştirmek adına faaliyetler yürüteceği belirtilen Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü, Dörtdivan Belediyesi tarafından düzenlenecek turnuva öncesinde açıklamalarda bulundu.

Dörtdivan Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Geleneksel 3. Futbol Turnuvası öncesinde Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü Yönetimi bir açıklama yaparak Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu’nu eleştirdi. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi olarak , Dörtdivan’ da sporu geliştirmek , sporu sevdirmek ve ilçemizin adını tüm spor branşlarında da duyurulabilmek adına çalışmalar yaparak ilçemize DÖRTDİVAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜNÜ kazandırmış bulunmaktayız.
Dörtdivanspor Kulübünün kurulması aşamalarında Belediye Başkanı Sayın Hasan UZUNOĞLU her türlü destekte bulunma sözü verdiği halde , geldiğimiz son noktada Dörtdivanspor Kulübüne destek yerine köstek olacak şekilde bir tavır içine girmiştir.
Belediye Başkanı Sayın Hasan UZUNOĞLU Dörtdivansporun kuruluş aşamalarında belediyenin Dörtdivan da düzenleyeceği Futbol turnuvasında Dörtdivanspora katkı olması için turnuva katılım bedeli olarak 500 TL istenmesi yönündeki isteğimize, kendisi ‘’500 TL az 1000 TL toplayalım ‘’ diyerek Dörtdivanspor yönetimine söz vermiştir.
Turnuva komitesi oluşturulurken Dörtdivanspor kulübünden komiteye temsilci iştemiş , Dörtdivanspor kulübü olarak iki kişiyi komitede görevlendirmiştik.
Fakat son aşamada Belediye Başkanı Sayın Hasan UZUNOĞLU hakem giderleri , ambulans giderleri, saha komiseri giderleri , kupa ve ödül giderleri olarak yaklaşık 30.000 tl gider olacağını , para artarsa Dörtdivanspora vereceğini söyleyerek Dörtdivanspora destek olmak yerine parayı Dörtdivan Belediyesine yönlendirerek kulübümüzü komite dışında bırakmıştır.
Bu koşullarda Dörtdivanspor Kulübü olarak Futbol turnuvasının hiçbir aşamasında olmayacağımızı , turnuva katılım bedeli olarak toplanacak para ile ilgili kulübümüzün bir ilgisinin olmadığını siz değerli Dörtdivanlı hemşerilerimize saygı ile duyururuz.”

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

İŞLER İYİ GİTMİYOR! 1-2

TFF 1.Lig temsilcimiz Beypiliç Boluspor, sahasında ağırladığı Tuzlaspor’a 2-1 yenilerek ağır yara aldı. TFF 1. …

Boluspor’da yeni teknik direktör belli oldu

Yeni sezon hazırlıklarına bugün başlayacak olan Boluspor’da teknik direktör belli oldu. Yeni sezon hazırlıklarına kendi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir