GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / KARATE KIŞ OKULU TIKLIM TIKLIM

KARATE KIŞ OKULU TIKLIM TIKLIM

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Belediyespor Ücretsiz Karate Kış Okulu gruplarında salon hınca hınç sporcu ve velilerle doluyor.

5 ayrı grupla haftanın 7 günü çalışmalara 17 Temmuz Spor Salonunda devam eden Antrenörler İbrahim Damar, Emrah Sarıcaer ve Cemal Temel 4 yaştan 20 yaşa kadar yeni kayıt almaya devam ediyor. 23 Aralık 2017 Cumartesi günü Karate Şampiyonlar Liginde ilimizi temsil edecek olan Karate Takımımız rekor sayıyla tamamladıkları yaz okullarında sonra açıkan kış okulunda da en çok talep gören kurslar arasında yerini aldı. Ücretsiz kurslarla sporu tanımak isteyenlerin 17 Temmuz Spor Salonuna gelip başvuru yapmaları gerekiyor.

CEMAL TEMEL TERFİ ETTİ

Bolu’lu antrenör Cemal TEMEL geçtiğimiz Pazar günü Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezinde girmiş olduğu Dan sınavlarında üstün bir performans göstererek terfi etti. Türkiye Karate Federasyonunun 10 Aralık 2017 Pazar günü düzenlediği Dan sınavlarına ilimizden katılan Cemal TEMEL, federasyon yetkilileri tarafından oluşturan komisyonun karşısında zorlu sınavı atlatarak tüm kriterleri yerine getirerek ve seminer katılımlarını tamamlayarak terfi ettiği açıklandı. Spor hayatına Mavi Dalgalar Spor Kulübünde antrenör Sabri DAMAR ile başlayan TEMEL, yıllarca müsabık olarak spor yapıp başarılar elde ettikten sonra hakemlik ve yardımcı antrenörlük yapmaya başladı. Sınavda terfi ederek bir üst kademede Karate hayatına devam edecek olan antrenör, bir sonraki hedefinin milli takım antrenörü olmak olduğunu ve destek veren herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Çoluk çocuktan fark yedik!

TFF 1. Lig 8. haftasında Beypiliç Boluspor deplasmanda Bursaspor’a konuk oldu. Mücadele Bursaspor’un 4-2 üstünlüğü …

Milli Takıma 4 Oyuncu 1 Hoca

5-10 Kasım tarihlerinde Sinop’ta gerçekleşecek olan Yıldız Milli Erkek Hentbol Takımı 1.Kamp Aday Kadrosuna temsilcimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir