GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Kış turnuvası sona erdi

Kış turnuvası sona erdi

Gerede Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü organizatörlüğünde düzenlenen 2018 yılı kurum ve kuruluşlar arası Gerede Kış Kupası Voleybol Turnuvası oynanan final müsabakaları ile sona erdi.

Gerede Kış Kupası Voleybol Turnuvası müsabakaları sonucunda Güven Grubu turnuva birincisi olurken, Gerede Devlet Hastanesi turnuva ikincisi, Türk Eğitim Sen turnuva üçüncüsü ve Teknik Kimya turnuva dördüncüsü oldu. Final müsabakalarının ardından kupa töreni düzenlenerek takımlara kupaları takdim edildi. Turnuva sonrası bir değerlendirme yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Kocakaya; “Turnuvamıza katılan tüm takımlarımıza, hakem olarak görev yapan beden eğitimi öğretmenlerimize, sporcularımıza, sağlık memurlarımıza, emniyet güçlerimize ve bizlerden desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Cengiz Ünsal ve Belediye Başkanı Sayın Mustafa Allar’a teşekkürler ederim” ifadelerine yer verdi.
Uğur BALABAN

Bunlar da var!

Maçın Hakemi Sağlam

TFF 1. Lig’in 6. Haftasında oynanacak olan maçların hakemleri belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Balıkesirspor-B.Boluspor …

Hakemlik Kursu Düzenlenecek

Türkiye Karate Federasyonu ve Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunde ilimizde Karate Aday Hakem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir