GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Nefesleri Kesen Maçta Kazanan Yok

Nefesleri Kesen Maçta Kazanan Yok

12’inci Veteranlar Futbol Turnuvasında heyecan tüm hızıyla devam ederken, dün akşam Karaçayır Spor Tesislerinde 4 karşılaşma oynandı.

Haber: Bulut Altundal

B grubunda oynanan karşılaşmalarda Cengizay İnşaat ile Kale Yapı arasındaki karşılaşma adeta nefesleri kesti. Gol düellosu şeklinde geçen karşılaşmada kazanan çıkmadı ve iki takımda bir puana razı oldu.

Şehit Yıldırım Oflaz ve Şehit Ozan Özen adına düzenlenen 12’inci Veteranlar Futbol Turnuvasında heyecan B grubu maçları ile devam etti. 6.haftada oynanan karşılaşmalardan skoru en çok merak edilen maçta Kale Yapı ile Cengizay İnşaat karşı karşıya geldi.

İddiasını sürdürmek adına iki takımında üç puana ihtiyacı olduğu karşılaşmaya iyi başlayan Kale Yapı oldu. Karşılaşmanın 17.dakikasında sahneye çıkan Şaban Ürkmez’in kaydettiği gol ile Kale Yapı 1-0 öne geçti. İlk yarıda başka gol olmayınca devre Kale Yapı’nın üstünlüğü ile tamamlandı.

İkinci yarıda sinirler gerilirken, devreye iyi başlayan ve oyunu rakip alana yıkan Cengizay İnşaat Hakan’ın kaydettiği golle skora dengeyi getirdi. İki takımında bir çok gol pozisyonuna girdiği karşılaşmada Şaban ve Murat ile birlikte iki gol daha buldu ve bir anda skoru 3-1’e getirdi. Mücadeleyi bırakmayan Cengizay İnşaat 3-1 geriye düştükten sonra oyunu rakip alana yıktı ve kaleyi abluka altına aldı. Dakikalar ilerledikçe sinirler gerilirken Cengizay İnşaat rakip savunmanın kendi kalesine attığı golle farkı bire indirdi. En azından bir puanla sahadan ayrılmak isteyen Cengizay İnşaat’ın golcü ismi Hakan maçta son sözü söyleyen isim oldu. Karşılaşma 3-3’lük skorla tamamlanırken, iki takımda bir puana razı oldu. Bu skorun ardından Kale Yapı puanını 7E çıkartırken, Cengizay İnşaat 13 puanla 3.sırada yer aldı.

Bunlar da var!

Yeni Salona Yakışmadı

Bolu’da 3000 kişilik Karaçayır Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen 64 ilden 3400 sporcunun katıldığı 15 Temmuz …

İşitme engelliler futbol takımı kuruldu

İlimizin ilk işitme engelliler futbol takımı kuruldu. Takımı Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şubesi tarafından kurulan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir