GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / “Nice şampiyonlar çıkacağına yürekten inanıyorum”

“Nice şampiyonlar çıkacağına yürekten inanıyorum”

Bolu’da her sene geleneksel olarak düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Tenis Turnuvası düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Turnuvada dereceye giren sporculara kupaları verildi. İlimizden tenis sporuna ilgi duyan yüzün üstünde sporcunun katıldığı turnuva heyecanlı müsabakalara sahne oldu.

Sporcular, 29 Ekim Cumhuriyet Kupasında, tek bayanlar, tek erkekler, gençler ve çocuklar kategorilerinde birinci olabilmek için mücadele etti. Turnuva sonunda dereceye giren sporculara ‘29 Ekim Cumhuriyet Tenis Turnuvası’ kupa, madalya, hatıra tişört ve Sergio Tacchini marka kol saatleri ödül olarak takdim edildi. Düzenlenen ödül törenine, Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Abant ihtisas Tenis Kulübü Başkanı ve Bolu Tenis İl Temsilcisi Ahmet Ulusoy, Fay Yamaner Mücevher Şirketi Onursal Başkanı Ahmet Yamaner, Fay Yamaner Mücevher Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yamaner, Fay Yamaner Mücevher Mağazalar Koordinatörü Hakan Doğan sporcular ve aileleri katıldı.

Fay Yamaner Mücevher Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yamaner, sponsor oldukları tenis turnuvasına ilişkin şunları dile getirdi: “Fay Yamaner Mücevher Şirketi olarak yaklaşık 30 yıldır kuyumculuk sektöründeyiz. İlimizde kazanırken, ilimizin sosyal ve sportif hayatın gelişimine katkı vermeye çalışıyoruz. Bu düşünce ışığında bu seneden başlayarak her sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerinde düzenlenen tenis turnuvasına katkı vermeye devam edeceğiz. Bu güzel organizasyona bizimle beraber katkı veren Bolu Belediye Başkanlığına, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, Essa saat grubuna ve Abant ihtisas Tenis Kulübü Başkanı Ahmet Ulusoy ve değerli yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz. 94’üncü yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarını şükran ve minnetle anmak istiyorum. Tenis sporcusu arkadaşlarım, efsanevi sporcu Muhammed Ali’nin bir sözü ile sözlerimi tamamlamak istiyorum. ‘Şampiyonlar salonlardan çıkmaz, şampiyonlar içlerinde tutku, hayal ve amaç olan insanlardan çıkar.’ Buradaki genç kardeşlerimize baktığımız zaman, gelecekte ilimizde nice şampiyonlar çıkacağına yürekten inanıyorum.”

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

MASTERCHEF ERAY’DAN TEŞEKKÜR

Beypiliç Boluspor Başkanı, MasterChef Türkiye programında ilimizi temsil eden Eray Aksungur’a ve MasterChef jürilerine jest …

İŞLER İYİ GİTMİYOR! 1-2

TFF 1.Lig temsilcimiz Beypiliç Boluspor, sahasında ağırladığı Tuzlaspor’a 2-1 yenilerek ağır yara aldı. TFF 1. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir