GÜNDEM
ANA SAYFA / Haberler / Turnuvada “El yıkama vurgusu”

Turnuvada “El yıkama vurgusu”

Hemşirelik Haftası Voleybol Turnuvasında 2. ve 3.gün maçları haftasonunda oynandı. Bayanlarda 3, Erkeklerde ise 3 maç sporseverlerle buluştu.

Voleybol Turnuvasında 2.gün maçları 17 Temmuz Spor Salonu’nda oynandı. Bayanlarda Sağlık Müdürlüğü- IBBDH maçında Sağlık Müdürlüğü 2-0’lık galibiyeti alırken erkek maçlarında Ruh Sağlığı 1- Özel Çagsu 2, AİBÜ 2- ADSM 0 sonuçları alındı. Turnuvaya katılan takımlar “Rahim Ağzı Kanseri, Meme Kanseri , Kolon kanseri ve Sigarayı atalım, hayatımıza tat katalım” afişleriyle kanser tarama programlarına dikkat çektiler.

3.günde neler oldu?

Turnuvanın 3.gününde saglıkçı sporcular ve hakemler “el yıkamaya” dikkat çektiler. 5 Mayıs “Dünya El Hijyeni Günü” Etkinlikleri kapsamında el yıkamanın önemini sağlıkçı sporcular ve hakemler “sağlığınız ellerinizde” rozetlerini takarak sağlıkçılara destek verdiler. Günün maçlarında bayanlarda 112 Acil(0)-Özel Çagsu (2), Erkeklerde 112 Acil(0)-Sağlık Müdürlügü(2) ve İBBDH(0)- Gerede Sağlık(2)sonuçları alındı.

Barış GÜZELTÜRK

Bunlar da var!

Milli Takıma 4 Oyuncu 1 Hoca

5-10 Kasım tarihlerinde Sinop’ta gerçekleşecek olan Yıldız Milli Erkek Hentbol Takımı 1.Kamp Aday Kadrosuna temsilcimiz …

Siz kimi yeneceksiniz?

Beypiliç Boluspor TFF 1.Ligin 7.haftasında konuk ettiği Menemenspor ile 0-0 berabere kalarak önemli bir yara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir