GÜNDEM
ANA SAYFA / Bolu'dan Spor Haberleri / Ünlü hakemden övgü dolu sözler

Ünlü hakemden övgü dolu sözler

Aralarında Eski FİFA kokartlı hakem TFF Merkez Hakem Komitesi Üyesi Metin Tokat’ın da bulunduğu Bolu bölgesi hakemleri, iftarda buluştu. Tokat yemekte yaptığı konuşmada Bolulu hakemlerden övgü ile söz etti.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Bolu Şubesinin düzenlediği iftar yemeği, hakem ve gözlemcileri bir araya getirdi. Hilton By Hampton Otel’de düzenlenen organizasyonda TFF Merkez Hakem Kurulu Üyesi Metin Tokat, TFFHGD Bolu Şube Başkanı Arif Ergün, Gençlik Hizmetleri ve  Spor Şube Müdürleri Sadık Öztürk ve Hakkı Karabacakoğlu, TFF İl Temsilcisi Cemalettin Metin, ASKF Bolu Şube Başkanı  Zekeriya Gökmen, Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı, hakemler, antrenörler ve kulüp yöneticileri yer aldı.

Yemek sonrası konuşan TFFHGD Bolu Şube Başkanı Arif Ergün hakemleri bir araya getirmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.  Ergün, Bolu bölgesi hakemlerinin başarılı bir sezon geçirdiğini de söyledi.

MHK’de üçüncü bölgeden sorumlu Metin Tokat, ise, hakemler açısından sezonu değerlendirdi. Tokat, “Bolu Bölgesi hakemleri son yapılan atletik testte Türkiye’nin diğer illerine göre oldukça başarılı oldu. Hakemleri TFFHGD Başkanı Arif Ergün ve arkadaşlarının yalnız bırakmadığını ve çok iyi kaynaştıklarını, birlik beraberlik içinde olduklarını gördük. Bu oldukça sevindiriciydi. İnşallah bu hakemlerimiz daha da başarılı olacaktır” dedi. Ramazan ayının birlik ve beraberlik açısından önemine işaret eden Tokat, “Hem genç arkadaşlarımız hem de geçmişte bizlere çok büyük hizmetler vermiş yöneticilerimiz eşleriyle, çocuklarıyla bir aradalar. Bu durum bizi mutlu ediyor. Türk hakeminin birlik ve beraberliği açısından güzel bir şey. Kendi içimizde birlikteliği sağladığımız zaman gelebilecek tepkilere, sorunlara karşı daha dirençli oluruz. Umut ederim ki bundan sonra da bu birliktelik devam eder” ifadelerini kullandı.

Barış GÜZELTÜRK (Tribün Bolu-Özel Haber)

Bunlar da var!

Çoluk çocuktan fark yedik!

TFF 1. Lig 8. haftasında Beypiliç Boluspor deplasmanda Bursaspor’a konuk oldu. Mücadele Bursaspor’un 4-2 üstünlüğü …

Milli Takıma 4 Oyuncu 1 Hoca

5-10 Kasım tarihlerinde Sinop’ta gerçekleşecek olan Yıldız Milli Erkek Hentbol Takımı 1.Kamp Aday Kadrosuna temsilcimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir